Mezistěny Stražisko

Na základě vlastních dlouholetých včelařských zkušeností i na základě referencí od zákazníků nabízíme k prodeji mezistěny od firmy Stražisko. 

U tohoto zboží doporučujeme osobní převzetí v naší prodejně v Havlíčkově Brodě. Poštou nebo jinými přepravci zasíláme pouze na vlastní nebezpečí objednavatele. Nemůžeme zaručit doručení bez poškození i přes to, že se snažíme o robustní balení. 

Na některé dodávce mezistěn se při delším skladování, nebo při uchování v chladnu, vytváří na povrchu světlá vosková vrstvička (patina, tzv. voskový květ). Voskový květ je přirozenou estetickou změnou včelího vosku a nemá vliv na kvalitu ani funkčnost mezistěn. Můžete jej velice snadno odstranit teplým vzduchem či ponecháním mezistěn pár minut na slunci.

Nabízíme 1 kg nebo 5 kg balení mezistěn. U každé položky naleznete přibližnou informaci o počtu mezistěn v balení. Vzhledem k tomu, že tloušťky mezistěn se mohou v různých dodávkách drobně lišit, jsou tyto informace pouze orientační. Při přípravě Vaší objednávky budeme postupovat vždy tak, aby případné váhové rozdíly byly vždy přičteny ve Váš prospěch.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců